Komodor: Ne İzleyeceğini Anında Bul!

 

N’oluyo’dan sonra ikinci uygulamamız da Komodor da App Store’daki yerini aldı.

 

img_0127

Hem de ne almak!

App Store’da aynı anda 3 farklı kategoride yer bulan Komodor’la, yayın hayatımıza hızlı ve havalı başladık. Hem “öne çıkanlar”, hem Apple’ın “Türkiye’den Seçtiklerimiz” hem de “Sevdiğimiz Uygulamalar” alanlarında vitrinde duran Komodor, Apple’ın da dikkatini çekti.

  komodorda-neler-var-yabanci-film

Türkiye’nin en akıllı, en kolay kullanılan ve kullanıcısına her an seyredecek bir tv programı bulmakta yardımcı olan televizyon rehberi uygulması Komodor, yayında olduğu ilk 15 günde 40bin aktif kullanıcıya ulaştı.

100 bini aşkın N’oluyo kayıtlı kullanıcısından ve aylık 500bin ziyaretçisinden öğrendiğimiz televizyon izleme ve tv rehberi kullanma alışkanlıklarından yola çıkarak geliştirdiğimiz Komodor, kullanıcısına istediği an, hızlıca televizyonda izlemek isteyeceği bir program bulma kolaylığını vad ediyor.

komodorda-neler-var-belgesel-film

Özellikle sinema ve sporseverlerin “maç hangi kanalda?” ve “bir aksiyon filmi olsa da izlesek” iç görülerine cevap niteliğinde bir servis sunan Komodor, televizyon izleyicisi için vazgeçilmez bir uygulama olmak için gelişmeye devam edecek.

Komodor 1.0 versiyonunda bile çok tatmin edici bir televizyon rehberi tecrübesi sunuyor, hatırlatmalar ile kullanıcılarının izlemek istedikleri programları kaçırmamasını sağlarken, gelişmiş filtreleme sistemi ile her an izleyecek bir şey bulmasına yardımcı oluyor.

komodorda-neler-var-lifestyle

Komodor’un amacı, N’oluyo’da olduğu gibi yapımcı, kanal, dijital yayıncı, VOD sistemleri ve içerik sahipleri ile stratejik ortaklıklar kurmak ve kullanıcılarını içeriklere direkt olarak yönlendirebilmek. Temel olarak seyircilerin izlemek istedikleri içeriğe kolayca, en hızlı şekilde ulaşmasını sağlamak ve ne seyredeceğini bilmeyen kullanıcılarına ise yol göstermek Komodor’un en önemli hizmeti.

Komodor’un gelecekteki hedefleri arasında 2016’ı bitmeden hızlıca Android versiyonun da piyasaya sürülmesi ile Türkiye’nin dizi ihracının ana pazarı olan Ortadoğu’ya açılarak “Ortadoğu’nun televizyon rehberi” olmak var…

Komodor: http://apple.co/2eSoHdw

Twitter & Facebook

Yayınlayan

İkinci Ekran

Televizyonun en iyi arkadaşı hakkında, haberler, trendler, son gelişmeler...

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s