Fark ettiniz mi? N’oluyo’da yeni bir şeyler var!

Bir start-up ya da teknoloji şirketi klişesi olarak; “bizde geliştirme hiç bitmiyor biliyor musunuz? Daha kafamızda onlarca yeni feature var…” Klişe mi? Evet klişe. Fakat gerçekten de durum bu… Şimdi N’oluyo’nun ilk zamanlarında uygulamanın içinde “mutlaka” olması gerekir diye not düştüğümüz özelliklere baktığımızda, zamanlama olarak ne kadar naif olduğumuzu görüyoruz. Daha N’oluyo için düşündüğümüz, geliştireceğimiz bir çok detay, bir çok atılacak büyük adım var. Hepsini adım adım bitiriyoruz, bazılarını koşarak bazılarını sindire sindire… Üstüne bir de yolda düzülen kervan hesabı aklımıza sonradan gelen, sonradan öğrendiğimiz bir çok yeni iş türedi.

 

Untitled

 

Geçtiğimiz hafta yayınlanan son güncelleme ile yeni bir oyuncağı daha oldu N’oluyo’nun. Yeni sürümde artık “izleme listem”e iOS notification center’dan direkt ulaşabiliyorsunuz! Wuhuuu!!! Böylece “bugün seyredecek ne vardı?” sorusuna şakkadanak cevap alabiliyor ve “ne seyretsek?” stresinden kurtulabiliyorsunuz. Afiyet olsun.

 

Canavar (Instagram)

Ha bu arada benden duymuş olmayın ama, Büyük Canavar Çalışıyor… Yakın zamanda N’oluyo Android uygulaması da yayına giriyor. Eli kulağında.

Yayınlayan

İkinci Ekran

Televizyonun en iyi arkadaşı hakkında, haberler, trendler, son gelişmeler...

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s